Kézi anyagmozgató
Győr

12 órás, folyamatos műszak Győrben Hivatkozási szám WHC0155

Győr Vissza Kézi anyagmozgató 12 órás, folyamatos műszak Győrben Hivatkozási szám WHC0155

A WHC Kft. GYŐRI textilipari partnercége részére keres munkatársakat kézi anyagmozgató munkakörbe.

Feladatok

Kézi anyagmozgatás

Termelő gépek felügyelete

Munkautasítások maradéktalan betartása

Munkaterület tisztán tartása

Elvárások

  • Min. 8 általános iskolai végzettség
  • Folyamatos, több műszakos 12 órás (2 nap munka, 2 nap pihenő) munkarend vállalása

Ajánlatunk

  • Bérezés: Bruttó 1.364 Ft alapbér+műszakpótlék (minden ledolgozott óra után) 30 %
  • Béren kívüli juttatások: Cafeteria havi br. 12.500 Ft - túlórapótlék 100%
  • Munkaruházat
  • Munkába járás munkáltató által Mt. szerint térítve (helyközi buszjárat esetén 86 % tömegközlekedéssel vagy 15 forint/km gépjárművel
  • Biztos, stabil, hosszútávú munkahely
  • Szállást sajnos nem tudunk biztosítani ehhez a pozícióhoz