Kisegítő mezőgazdasági munka
Szeged

Gyere és szólj barátaidnak is, csapatban jobban megy a munka. Hivatkozási szám WHC02658

Szeged Vissza Kisegítő mezőgazdasági munka Gyere és szólj barátaidnak is, csapatban jobban megy a munka. Hivatkozási szám WHC02658

Partnerünk vezető agrárvállalat, amely innovatív kutatással, fejlesztésekkel és technológiákkal kötelezte el magát a fenntartható mezőgazdaság mellett.

Feladatok

  • Mintavételezés
  • Fajtaösszehasonlító kísérletekben való segédkezés
  • Talajminta begyűjtés
  • Növényi minta begyűjtés
  • Magszámlálás
  • Mezőgazdasági munka

Elvárások

  • Nappali tagozatos hallgatói jogviszony
  • Precíz, megbízható munkavégzés
  • Heti min. 3-4 nap vállalása

Ajánlatunk

  • Hétfőtől péntekig 6:00-14:00 tartó munkavégzés
  • Br. 1.150 Ft-os órabér
  • Nyári diákmunka
  • Jó csapat