Vép

Konyhafőnök-HUN0112

Konyhafőnök lehetőség! Figyelem! Ezt nem szabad kihagyni! Hivatkozási szám WHC01543

Vép Vissza Konyhafőnök-HUN0112 Konyhafőnök lehetőség! Figyelem! Ezt nem szabad kihagyni! Hivatkozási szám WHC01543

Tovább a jelentkezéshez

Szombathely melletti kedvelt, kiemelkedő étterem keresi megfelelő Konyhafőnökét. KI az akit keresünk? Aki tud és akar is főzni. Aki csapatot épít. Aki vezető, aki tanít, aki, ha van munka előre lép, nem háttérbe vonul. Aki tud, de még tanulni akar. Ha TE is így gondolkodsz, akkor GYERE és légy a csapat vezére!!! Jelentkezz most!

Feladatok

  • Irányítani és szervezni a konyhai dolgozók munkáját
  • Közegészségügyi előírások biztosítása HACCP és munkavédelmi szabályok betartása
  • Csapatépítés
  • Étlap tervezés
  • Étterem anyagbeszerzése, gazdaságos működtetése

Elvárások

  • Szakács, séf végzettség
  • Vezetői készségek
  • Kreativitás

Amit kínálunk

  • Versenyképes juttatás
  • Heti 5 munkanap
  • Rugalmas munkaidő
  • Összetartó csapata