Közösségi tér takarító - nyugdíjas munka
Budapest

Nyugdíjas munkalehetőség exkluzív környezetben! Hivatkozási szám WHC07626

Budapest Vissza Közösségi tér takarító - nyugdíjas munka Nyugdíjas munkalehetőség exkluzív környezetben! Hivatkozási szám WHC07626

Budapest központi négy és öt csillagos szállodáiba keresünk tapasztalattal rendelkező nyugdíjas munkatársakat közösségi tér takarító pozícióba.

Feladatok

  • Étterem, közösségi terek takarítása
  • Porszívózás
  • Felmosás
  • Megfelelő védőfelszerelés használata
  • Meghatározott eszközök használata

Elvárások

  • Hasonló területen szerzett tapasztalat
  • Precíz, pontos munkavégzés
  • Jó állóképesség
  • Megbízhatóság

Ajánlatunk

  • Munkaidő: 6:00 - 14:30, 13:30 - 22:00
  • Bruttó 1500 Ft/óra
  • Személyzet részére: reggeli és meleg ebéd
  • Hosszútávú lehetőség
  • Modern és elegáns környezet