Lakatos
Debrecen

Lakatos

Pályakezdőkként is jelentkezhetsz! Jelentkezz telefonon: +3630/148-8738 Hivatkozási szám WHC012170
Lakatos

Debrecen Vissza Lakatos Pályakezdőkként is jelentkezhetsz! Jelentkezz telefonon: +3630/148-8738 Hivatkozási szám WHC012170

Lakatos munkatársakat keresünk a Zolend Kft.-hez Debrecenbe!

Feladatok

  • Termelőgépek, berendezések karbantartása, javítása, felülvizsgálata
  • Lakatos összeállítások rajz szerinti elvégzése
  • Továbbképzésben való részvétel, hegesztő minősítés elvégzése
  • Gyártott termék norma szerinti legyártása

Elvárások

  • lakatos végzettség
  • precíz, pontos munkavégzés
  • lelkiismeretes hozzáállás

Ajánlatunk

  • egy műszakos munkarend
  • fejlődési, előrelépési lehetőség
  • alapbér: akár nettó 320.000 Ft