Logistic Process Development Specialist
Budapest

Azonnali kezdési lehetőség! Hivatkozási szám WHCSZ9265

Budapest Vissza Logistic Process Development Specialist Azonnali kezdési lehetőség! Hivatkozási szám WHCSZ9265

Tovább a jelentkezéshez
Budapesti és Budapest melletti raktári központokkal rendelkező, e-kereskedelemmel foglalkozó, dinamikusan fejlődő partnerünkhöz keresünk Logistic Process Development Specialist pozícióba munkatársat.

Feladatok

  • Részt vesz a logisztikai projekt portfólió összeállításában
  • A kiemelt logisztikát érintő stratégiai projektek végrehajtása
  • Figyelemmel kíséri és rendszeresen áttekinti a projektek teljesítését befolyásoló belső tényezőket
  • Figyelemmel kíséri, fejleszti és finom-hangolja a funkcionális területek működését
  • Felelős a funkcionális területek teljeskörűen szabályszerű működéséért
  • Részt vesz a riportok értelmezésében és a megfelelő akciótervezésben
  • Raktárterületek bővítése, rendszerek implementálása
  • Szolgáltatási színvonal fejlesztése
  • Szoros együttműködés a raktári és szállítmányozási csapatokkal
  • Közép-, és hosszútávú tervek készítése és végrehajtása
  • Szakértői elemzések, döntéselőkészítés

Elvárások

  • Felsőfokú végzettség
  • Logisztikában szerzett releváns tapasztalat
  • Projekt managementben szerzett gyakorlat és tapasztalat
  • Felsőfokú angol nyelvtudás (szóban és írásban egyaránt)
  • SAP vagy hasonló komplexitású ERP professzionális szintű ismerete
  • Üzleti analitikus gondolkodásmód
  • Erős rendszer és folyamatszemlélet
  • Logisztikai irányítási rendszerek ismerete

Amit kínálunk

  • Stabil háttér
  • Fejlődési lehetőség
  • Modern munkakörnyezet
  • Támogató vállalati kultúra