Manual / Functional tester (német nyelvtudással)
Országos

Hivatkozási szám WHCSZ10817

Országos Vissza Manual / Functional tester (német nyelvtudással) Hivatkozási szám WHCSZ10817

Feladatok

  • Nemzetközi csapat tagjaként hosszú távú tesztelési feladatok különböző projektekben
  • Követelmények alapján tesztesetek definiálása, specifikálása
  • Tesztesetek futtatása
  • Teszteredmények kiértékelése, felmerülő hibák javítása vagy a megfelelő csapatnak történő jelentése német nyelven
  • Külföldi kollégákkal való kapcsolattartás német nyelven
  • Aktív részvétel a hibák okainak felkutatásában, problémák megoldásában

Elvárások

  • Legalább középfokú informatikai végzettség VAGY tapasztalat informatikai rendszer üzemeltetésében
  • Német nyelv legalább középfokú ismerete (B1-B2 szint)

Ajánlatunk

  • Teljes körű munkahelyi élet-és balesetbiztosítás
  • AYCM sportpass
  • Piacképes bér, cafeteria
  • Éves/negyedéves jutalom
  • Fejlődési lehetőség (hard- és soft skill tréningek, nyelvi képzések)
  • Akár full remote munkavégzés