Mechanikus karbantartó
Kőszeg

Pályakezdők jelentkezését is várjuk! Hivatkozási szám WHC011531

Kőszeg Vissza Mechanikus karbantartó Pályakezdők jelentkezését is várjuk! Hivatkozási szám WHC011531

Szombathely melletti partnercégünkhöz keresünk mechanikus karbantartó kollégát.

Feladatok

  • Mechanikus karbantartási munkák elvégzése
  • Gyártó berendezések javítása
  • Gépek folyamatos működésének biztosítása
  • Megelőző karbantartási munkálatok elvégzése, dokumentálása

Elvárások

  • Mechatronikai technikus végzettség (akár pályakezdő)
  • Együttműködés a csoporttagokkal
  • Feladatok eredményes elvégzése önállóan
  • 3 műszak vállalása

Ajánlatunk

  • Versenyképes juttatás
  • kiemelt műszakpótlék
  • Havi bónusz
  • Céges buszjárat
  • 100% utazási támogatás