Mérnökségvezető
Vas megye

Kiváló karrierlehetőség egy biztos hátterű gyártó vállalatnál. Hivatkozási szám WHCSZ10900

Vas megye Vissza Mérnökségvezető Kiváló karrierlehetőség egy biztos hátterű gyártó vállalatnál. Hivatkozási szám WHCSZ10900

Megbízható, nagy múlttal és stabil háttérrel rendelkező partnercégünk megbízásából vezetőt keresünk mérnökségi csapatuk irányítására.

Feladatok

  • Mérnökségi csapat irányítása, támogatása - kihasználásának optimalizálása
  • Létszámtervezés
  • Kiválasztási folyamatban való részvétel
  • Mérnökségi részleg fejlesztése
  • Gyártási folyamatok nyomon követése, fejlesztése
  • Új gyártási módszerek kidolgozása, bevezetése
  • Gyártási folyamat optimalizálása, üzemi hatékonyság növelése
  • Rendszeres riportolás

Elvárások

  • Felsőfokú mérnöki/műszaki végzettség (Gépészmérnök/ Villamosmérnök)
  • Vezetői képesség
  • Kiváló kommunikációs és szervezői készség
  • Innovációra való nyitottság
  • Erős, kommunikációs szintű nyelvismert (angol és/vagy német)