Minőségbiztosítási mérnök
Beled

Hivatkozási szám WHCSZ11318

Beled Vissza Minőségbiztosítási mérnök Hivatkozási szám WHCSZ11318

Feladatok

  • Meglévő beszállítói bázis és potenciális új beszállítók fejlesztése, a társosztályokkal együttműködésben
  • A beszállítók stratégiai kiválasztási folyamatának és a beszerzés előkészületének támogatása
  • Beszállítói bázis minőségügyi kockázatainak feltárása
  • Beszállítókkal való napi kapcsolattartás
  • Beszállítói alkatrészekkel kapcsolatos reklamációk kezelése
  • Termékfejlesztési folyamatok kezdeményezése és támogatása
  • Minőségügyi problémák elemzése és feldolgozása, javaslatok önálló megfogalmazása
  • A beszállítói hibajavító intézkedések felügyelete
  • Költségoptimalizálási folyamat támogatása
  • Beszállítói termék- és folyamat auditok végrehajtása
  • Minőségügyi elvárások megfogalmazása
  • Minőségbiztosítási folyamatok fenntartása, fejlesztése, létrehozása
  • Együttműködés az anyacég fejlesztési és egyéb projektjeiben

Elvárások

  • Felsőfokú végzettség
  • Minőségügyi és műszaki területen szerzett releváns szakmai tapasztalat (legalább 5 év)
  • Minőségügyi rendszerek és megoldások ismerete, azok gyakorlati működtetésében szerzett tapasztalat
  • Projektmenedzsment ismeret
  • Magabiztos német nyelvismeret
  • Rendszerszemlélet, elemzőkészség és szisztematikus munkavégzés
  • Felelősségteljes gondolkodás és munkavégzés önállóan és csapatban
  • B kategóriás jogosítvány és utazási hajlandóság

Ajánlatunk

  • Kiváló karrierlehetőség és fejlődési lehetőség, szakmai kihívások
  • Megbízható, kiszámítható, stabil vállalati háttér
  • Bejelentett teljes munkaidő
  • Versenyképes fizetés
  • Utazási hozzájárulás, béren kívüli juttatások