Minőségbiztosítási munkatárs
Székesfehérvár

További információk: +36306375357 Hivatkozási szám WHCSZ11877

Székesfehérvár Vissza Minőségbiztosítási munkatárs További információk: +36306375357 Hivatkozási szám WHCSZ11877

Gyártópartnerünk részére MINŐSÉGÜGYI MUNKATÁRS kollégát keresünk ANGOL nyelvtudással.

Feladatok

  • A minőség folyamatos fenntartásának biztosítása
  • Vevői reklamációk kezelése-, kommunikálása a gyártás felé
  • Hibaanalizálás, javító intézkedések tervezése és bevezetése, azok nyomon követése
  • Gyártásfelügyelet
  • Bejövő áru ellenőrzés
  • Adatbázis folyamatos frissítése, elemzések elkészítése
  • Végellenőrzés
  • Új termékek gyártásba történő bevezetésében való aktív részvétel
  • Riportok készítése

Elvárások

  • Középfokú szakirányú végzettég
  • Jártasság a gyártási/beszállítói/ vevői minőségirányításban (1-3 év tapasztalat)
  • Hibaelemző, problémamegoldó módszerek ismerete (5Why, 5S, RCA, Control Plan ismeret)
  • Felhasználói szintű számítógépes ismeretek (MS Office)
  • „B” jogosítvány

Ajánlatunk

  • Fejlődési lehetőség
  • Támogató légkör
  • Multinacionális környezet