Minőségellenőr - Lajosmizse
Lajosmizse

Érdeklődni: +36 30 207 0593 Hivatkozási szám WHC01437

Lajosmizse Vissza Minőségellenőr - Lajosmizse Érdeklődni: +36 30 207 0593 Hivatkozási szám WHC01437

Tovább a jelentkezéshez
Lajosmizsei partnercégünk részére keresünk tapasztalattal rendelkező minőségellenőr munkatársakat!

Feladatok

  • Az elkészült termékek a minőségi előírásoknak megfelelő ellenőrzése, továbbítása a végátvételnek
  • Válogatás
  • Napi dokumentáció készítése
  • Gyártásközi ellenőrök és a termelésben dolgozók munkájának szakmai segítése

Elvárások

  • Gyártási anyagismeret
  • Számítástechnikai alapismeretek
  • Több műszakos munkarend vállalása (3 műszak)
  • Nagyfokú precizitás, megbízhatóság

Amit kínálunk

  • Próbaidő alatt: br. 1200 Ft/óra
  • Próbaidő után: br. 1332 Ft/óra
  • Műszakpótlék (30%)
  • Teljesítménybér
  • Jelenléti bónusz
  • Cafetéria a próbaidő leteltét követően
  • Ingyenes céges buszjárat a következő településekről: Kunszentmiklós, Tass, Táborfalva, Pusztavacs, Felsőlajos, Örkény
  • Ingyenes munkaruha
  • Határozatlan idejű, bejelentett munkaviszony