Minőségügyi mérnök (gyártásközi)
Debrecen

Hivatkozási szám WHCSZ11781

Debrecen Vissza Minőségügyi mérnök (gyártásközi) Hivatkozási szám WHCSZ11781

Hajdú-Bihar megyei  járművillamossági partnerünk számára keresünk MINŐSÉGÜGYI MÉRNÖK (GYÁRTÁSKÖZI)munkatársat.

Feladatok

  • A belső gyártási folyamatok minőségének nyomon követése, koordinálása és ellenőrzése
  • Folyamatoptimalizálási és fejlesztési lehetőségek feltárása, aktív részvétel a megvalósításban
  • A gyártóberendezések minőségügyi dokumentumainak elkészítése és frissítése
  • Aktív részvétel a minőségügyi szabványok gyakorlati megvalósításában
  • Külső és belső auditok felkészülésében és végrehajtásában való részvétel
  • 8D/reklamációs  riportok készítése és az intézkedések felkövetése, verifikálás
  • Hibaelemzés és hibák felderítése
  • Statisztikák, elemzések  készítése
  • Folyamatos vevői kommunikáció

Elvárások

  • Felsőfokú mérnöki végzettség
  • 3-5 év releváns minőségügyi tapasztalat
  • Szakmai tapasztalat az automatizált gyártás területén
  • Kommunikációképes angol nyelvtudás
  • Jó kommunikációs és szervezési készség

Ajánlatunk

  • Versenyképes bérezés
  • Multinacionális légkör
  • Stabil cégháttér, hosszú távú munkalehetőség
  • Dinamikus csapat