Minőségügyi műszakvezető
Kecskemét vonzáskörzete

Távol-keleti tulajdonban lévő gyártópartnerünk számára keresünk Minőségügyi műszakvezető kollégát! Hivatkozási szám WHCSZ145

Kecskemét vonzáskörzete Vissza Minőségügyi műszakvezető Távol-keleti tulajdonban lévő gyártópartnerünk számára keresünk Minőségügyi műszakvezető kollégát! Hivatkozási szám WHCSZ145

Tovább a jelentkezéshez
Távol-keleti tulajdonban lévő gyártópartnerünk a világ legfejlettebb gyárainak egyikével rendelkezik, modern technológiát alkalmazva.

Feladatok

  • A Back-end és készáru minőségellenőrök munkájának felügyelete, utasítások betartatása
  • Minőségügyi és termelési jelentések készítése, riportálása
  • Szükséges javítások ellátása, javaslatok tétele a javításra
  • Hibás vagy nem megfelelő áru szortírozása, hibajelentések készítése,
  • A minőségellenőrzéshez használt mérőeszközök hibátlan működésének biztosítása
  • Műszakváltáskor és modellváltáskor a műszereken való ellenőrzések elvégzése,
  • Folyamat auditok ellátása
  • Irányítási rendszer által előírt feladatok, követelmények betartása és betartatása

Elvárások

  • Középfokú végzettség
  • Gyártás-termelésben szerzett tapasztalat
  • Csoport- vagy műszakvezetői tapasztalat
  • Minőségügyi területen szerzett tapasztalat
  • Többműszakos munkarend vállalása
  • Előny: Elektronikaipari tapasztalat

Amit kínálunk

  • Versenyképes juttatási csomag: alapbér+műszakpótlék+cafeteria+bónusz
  • Utazási hozzájárulás
  • Modern, nemzetközi háttér
  • Támogató, proaktív csapat
  • Folyamatos fejlődési/fejlesztési lehetőség