Minőségügyi specialista
Lenti

13. havi fizetés, 100%-os munkába járás térítés Hivatkozási szám WHC011759

Lenti Vissza Minőségügyi specialista 13. havi fizetés, 100%-os munkába járás térítés Hivatkozási szám WHC011759

Lenti partnercégünkhöz felvételt hirdetünk az alábbi pozícióra: minőségügyi specialista.

Feladatok

  • minőségügyi elemzések készítése (műszeres mérések, számítások)
  • selejt kimutatások készítése
  • alapanyag vizsgálat
  • késztermék és bejövő készáru vizsgálata
  • gyártásközi ellenőrzések végzése
  • reklamációs dokumentáció előkészítése
  • egyéb minőségügyi riportok készítése magyar és angol nyelven

Elvárások

  • felsőfokú végzettség
  • fizikai rátermettség (bánya és egyéb feladatok)
  • angol nyelv minimum középfokú ismerete és használata
  • pontos, precíz munkavégzés
  • teherbíró, rugalmas személyiség
  • MS Office felhasználó szintű ismerete és használata

Ajánlatunk

  • korrekt bérezés
  • 13. havi fizetés az éves céges eredmény alapján
  • magas összegű, szabadon felhasználható Cafeteria keret
  • 100% munkába járási támogatás saját gépjárműre is
  • egyéb juttatások