Somogy megye

Minőségügyi vezető

Hivatkozási szám WHCSZ81

Somogy megye Vissza Minőségügyi vezető Hivatkozási szám WHCSZ81

Tovább a jelentkezéshez
Nemzetközi gyártópartnerünk számára keressük az ideális vezetőt!

Feladatok

  • A társaság minőségügyi rendszerének (QMS) folyamatos fejlesztése a vonatkozó irányelvnek megfelelően,
  • Cégcsoport szintű minőségügyi elvárások megismerése és annak helyi szintre történő adaptációja,
  • Vevői minőségügyi elvárásoknak megfelelő termelés biztosítása,
  • Vevői reklamációk kezelése, megoldási javaslatok kidolgozása,
  • Vevői és belső KPI kimutatások elkészítése, elemzése, folyamatos fejlesztése, vevői webportál kezelése,
  • Helyesbítő és megelőző tevékenységek,
  • Belső és külső auditok, vevői auditok előkészítése, lebonyolítása és nyomon követése,
  • A minőségügyi területhez szükséges emberi erőforrások és eszközök meghatározása, felügyelete,
  • Minőségügyi dokumentáció naprakész vezetése, archiválása,
  • Minőségirányítási rendszerrel kapcsolatos képzések szervezése, felügyelete, minőségtudatosság megszilárdítása társasági szinten,
  • Szakmai jelentések készítése a gyárigazgató és a tulajdonosok felé.

Elvárások

  • Felsőfokú műszaki végzettség (előnyt jelent minőségügyi mérnök),
  • Legalább 5 éves, termelési közegben, minőségügyi vezetőként eltöltött gyakorlat,
  • Minőségügyi eszközök ismerete (8D, 5W, Ishikawa, SPC, MSA, APQP, PPAP…, DQ, IQ, OQ, PQ….),
  • Kockázat elemzési ismeretek (egészségügyi termékgyártás, FMEA, MSP),
  • GDP, GMP ismeret,
  • Felhasználói szintű számítógépes ismeretek,
  • Minőségügyi szabványok ismerete (elsősorban ISO 13485, ezen kívül ISO 9001 ill. IATF),
  • Kiváló kommunikációs és kapcsolatteremtő képesség,
  • Rendszerszemlélet,
  • Tárgyalóképes francia és/vagy angol nyelvtudás,

Amit kínálunk

  • Új rendszer fejlesztése,
  • Dinamikus csapat, változatos munka,
  • Folyamatos fejlődési lehetőség,
  • versenyképes fizetés,