Műszaki értékesítő állás Tatán!
Tata

1 műszak, azonnali kezdés! Hivatkozási szám WHC01631

Tata Vissza Műszaki értékesítő állás Tatán! 1 műszak, azonnali kezdés! Hivatkozási szám WHC01631

Tovább a jelentkezéshez
Partnerünk vállalkozása 1994-ben alakult és épületgépészeti termékek értékesítésére szakosodott. Két szinten közel 200 m2-es bemutatótermükben tekinthető meg áruválasztékuk: víz-, gáz-, fűtés-, klíma- és légtechnikai készülékek, valamint ezek kiegészítői, vízlágyítók, központi porszívók, hőszivattyúk, napelemek, kandallók, vegyestüzelésű kazánok és fürdőszoba felszerelési termékek. Széles választékkal és nagy raktárkészlettel rendelkeznek.

Feladatok

  • A széleskörű termékpaletta miatt fontos, hogy az új kolléga rendelkezzen épületgépészeti ismeretekkel
  • Árak, cikkek figyelése, folyamatos javítása
  • Amennyiben a keresett termék épp nem található meg a kínálatban, akkor az általános készletrendelés mellett az egyedi rendelések kezelése és szállítólevelek készítése
  • Napi kapcsolattartás a partnerekkel
  • Vásárlók teljes körű kiszolgálása, mely magában foglalja a nem csak a keresett termék felkutatását, hanem szakmai segítséget is

Elvárások

  • Eladói/kereskedelmi tapasztalat
  • Alaposság, pontosság; precizitás
  • Jó elemző és problémamegoldó képesség
  • Rugalmasság
  • Kommunikatív, nyitott személyiség

Amit kínálunk

  • Versenyképes jövedelem
  • Cafeteria
  • 13. havi fizetés
  • Munkába járás költségtérítése
  • Kellemes, családias, igényes, rendezett munkahelyi légkör és környezet
  • Humánus bánásmód