Műszakvezető
Kecskemét vonzáskörzete

Távol-keleti tulajdonban lévő gyártópartnerünk számára keresünk Műszakvezető kollégát! Hivatkozási szám WHCSZ146

Kecskemét vonzáskörzete Vissza Műszakvezető Távol-keleti tulajdonban lévő gyártópartnerünk számára keresünk Műszakvezető kollégát! Hivatkozási szám WHCSZ146

Tovább a jelentkezéshez
Távol-keleti tulajdonban lévő gyártópartnerünk a világ legfejlettebb gyárainak egyikével rendelkezik, modern technológiát alkalmazva.

Feladatok

  • A felettes által kiadott feladatok, munkautasítások végrehajtása
  • Operátorok munkájának koordinálása, felügyelete (8-10 fő)
  • Termékvizsgálatok elvégzése
  • Termelési jelentések elkészítése a kimenetekről és a termelési hibákról

Elvárások

  • Középfokú végzettség,
  • Termelésben/gyártásban szerzett csoportvezetői/műszakvezetői tapasztalat
  • Több műszakos munkarend vállalása
  • Előny:elektronikai területen szerzett tapasztalat

Amit kínálunk

  • Versenyképes juttatási csomag: alapbér+műszakpótlék+cafeteria+bónusz
  • Utazási hozzájárulás
  • Modern, nemzetközi háttér
  • Támogató, proaktív csapat
  • Folyamatos fejlődési/fejlesztési lehetőség