Győr

Műszakvezető

Hivatkozási szám WHCSZ152

Győr Vissza Műszakvezető Hivatkozási szám WHCSZ152

Tovább a jelentkezéshez
Dinamikusan fejlődő, multinacionális, autóipari partnercégünk számára keresünk munkatársat MŰSZAKVEZETŐ pozícióba.

Feladatok

  • Az üzemen belüli tevékenységek irányítása, összehangolása
  • Minőség és a termelékenység biztosítása
  • Csoportvezetők munkájának és a termelési folyamatok koordinálása
  • Selejt-kezelés és javító intézkedések bevezetése a selejt csökkenése érdekében
  • Riport készítése a műszakban elért termelési, minőségi eredményekről
  • Felelősség az alkalmazottak képzéséért
  • Gyártással kapcsolatos dokumentációk ellenőrzése

Elvárások

  • Műszakvezető tapasztalat
  • 3+ év gyártási tapasztalat
  • Autóipari ismeretek (Process Flow, FMEA, Control Plan, SPC)
  • Önálló munkavégzés, szervezőkészség, terhelhetőség.
  • Több (három) műszakos munkavégzés vállalása

Amit kínálunk

  • Rendezett, biztonságos munkakörnyezet
  • Kedvezményes étkezési lehetőség a gyár területén
  • Bejárás támogatása (15 ft/km, busz és vonat bérlet 100%)
  • Teljesítmény alapú bónusz
  • Cafetéria juttatás