Műszerész
Veszprém

Műszerész

Siker, fejlődés, innováció! Hivatkozási szám WHC01731
Műszerész

Veszprém Vissza Műszerész Siker, fejlődés, innováció! Hivatkozási szám WHC01731

Tovább a jelentkezéshez
Nemzetközi és hazai piacon is elismert partnerünk egyedi célgép tervező és gyártó csapatába keresünk Műszerész munkatársakat!

Feladatok

  • Elektromos elosztók összeszerelése és huzalozása
  • Gépek kábelezése
  • A beüzemelési munkában való aktív közreműködés
  • Esetleges hibaelhárítási feladatok felderítése és elvégzése
  • Folyamatos együttműködés a kapcsolódó területekkel

Elvárások

  • Szakirányú végzettség vagy tapasztalat
  • Elektromos kapcsolási rajzolvasási készség
  • Kiváló problémamegoldó képesség
  • B kategóriás jogosítvány

Amit kínálunk

  • Országos viszonylatban is kiemelkedő bérezés + cafeteria
  • Szakmai fejlődés, képzési lehetőségek
  • Modern, tiszta munkakörnyezet
  • Stabil munkahelyet töretlenül fejlődő cégünknél
  • Szálláslehetőség
  • Munkába járás támogatása