NYÁRI DIÁKMUNKA A CEGLÉDI FÜRDŐBEN
Cegléd és vonzáskörzete

Dolgozz a barátaiddal! Hivatkozási szám WHC02277

Cegléd és vonzáskörzete Vissza NYÁRI DIÁKMUNKA A CEGLÉDI FÜRDŐBEN Dolgozz a barátaiddal! Hivatkozási szám WHC02277

Tovább a jelentkezéshez
Várod már a nyarat? Szeretnél minél több időt a barátaiddal tölteni és mellette pénzt keresni? Gyertek, dolgozzatok együtt és szerezzetek rengeteg szuper élményt!

Feladatok

Medenceőr

  • A medencében és a medence környékén tartózkodók felügyelete, a házirend és alapvető viselkedési normák betartásának felügyelete lesz a feladatod.

Csúszda indító:

  • A csúszdák mellett (az indítási ér érkezési pontoknál)
  • Neked kell figyelned, hogy mindenki rendeltetésszerűen és balesetmentesen használja a pályákat.

Kabinos:

  • Feladataid leginkább az öltöző környékén lesznek és kulcsokat kell kezelned.
  • Figyelned kell, hogy mindenkinek legyen egy szekrénye, ahova a személyes tárgyait leteheti.

Elvárások

  • Betöltött 18. életév
  • Nappali tagozatos hallgatói jogviszony
  • Felelősségteljes gondolkodás
  • Megbízható személyiség

Amit kínálunk

  • Fiatal és lendületes csapat
  • Versenyképes jövedelem (megbízhatóság után növekszik)
  • Szuper hangulat
  • Meglepetések (programok, fagyi, ajándékok)
  • Hosszútávú diákmunka