Nyomdász
Tószeg

Nyomdász

Nyomdász végzettség előny, nem feltétel! Hivatkozási szám WHC012025
Nyomdász

Tószeg Vissza Nyomdász Nyomdász végzettség előny, nem feltétel! Hivatkozási szám WHC012025

Nemzetközi hőszigetelőanyag gyártással foglalkozó partnerünk részére keresünk NYOMDÁSZ MUNKATÁRSAT Jász-Nagykun Szolnok megyei munkavégzésre!

Feladatok

  • Nyomtatásra való felkészülés (klisé ragasztás)
  • Nyomdagép üzemszerű üzemeltetése
  • Termelési normák teljesítése
  • Termelési adatok rögzítése (jó termék, selejt, beállás, stb.) és továbbítása a termelés irányítás felé
  • Késztermékek előírásoknak megfelelő rakatolása/csomagolása
  • Együttműködés a karbantartásokban

Elvárások

  • Szakmunkás végzettség
  • Gyártókörnyezetben szerzett gépkezelői tapasztalat
  • Műszaki érzék
  • 3 műszakos munkarend vállalása

Ajánlatunk

  • Bruttó 380 000 Ft/hó
  • Szakképzettségi, jelenléti bónusz
  • Modern munkakörnyezet, stabil vállalati háttér
  • Továbbtanulás, nyelvtanulás támogatása
  • Munkába járás támogatása (bérlet: 100%; gépkocsi: 15 Ft/km)
  • Saját állományba történő felvétel!