Nyugdíjas munka - Csomagoló, Összeszerelő
Székesfehérvár

NYUGDÍJAS MUNKALEHETŐSÉG Hivatkozási szám WHC073

Székesfehérvár Vissza Nyugdíjas munka - Csomagoló, Összeszerelő NYUGDÍJAS MUNKALEHETŐSÉG Hivatkozási szám WHC073

Autóalkatrészek gyártásával foglalkozó partnerünk számára keressük új nyugdíjas munkavállalóit csomagoló és összeszerelő feladatok ellátására.

Könnyű fizikai, betanított, álló munka.

Feladatok

  • Csomagolás
  • Összeszerelés

Elvárások

  • Előképzettséget nem igényel
  • Nyugdíjas személyek jelentkezését várjuk

Ajánlatunk

  • 2 műszakos, 8 órás munkarend
  • Órabér: 1100 Ft/óra
  • Rugalmas munkabeosztás