Nyugdíjas munka - Targoncavezető
Székesfehérvár

BIZONYÍTVÁNY, JOGOSÍTVÁNY SZÜKSÉGES! Hivatkozási szám WHC0715

Székesfehérvár Vissza Nyugdíjas munka - Targoncavezető BIZONYÍTVÁNY, JOGOSÍTVÁNY SZÜKSÉGES! Hivatkozási szám WHC0715

Székesfehérvári autóalkatrészt gyártó partnerünk számára keresünk targoncás jogosítvánnyal rendelkező nyugdíjasokat!

Feladatok

  • Legyártott alkatrészek raktározása és megfelelő helyre tárhelyezése
  • Közreműködés a különböző területekkel az anyagmozgatási feladatokban (termelés, minőségügy, mérnökség, karbantartás)
  • Targoncák napi ellenőrzése
  • Raktári rend biztosítása

Elvárások

  • Targoncás jogosítvány
  • Minimum 2-3 vállalása/hét
  • Munkát vállalni abban az esetben tud nálunk, amennyiben Ön öregségi nyugdíjban vagy átmeneti bányászjáradékban részesül és rendelkezik nyugdíjas törzsszámmal

Ajánlatunk

  • Versenyképes bérezés