OFSZET gépmester
Jászberény

Dolgozz modern nyomdaipari környezetben! Hivatkozási szám WHC01275

Jászberény Vissza OFSZET gépmester Dolgozz modern nyomdaipari környezetben! Hivatkozási szám WHC01275

Jászberényi partnerünk számára keresünk OFSZET gépmester munkatársakat!

Feladatok

  • Gépek megfelelő üzemeltetése
  • Színhelyesség és megfelelő festék terhelés beállítása
  • Beigazítás, nyomógép nyomatképének középre állítása a nyomathordozón
  • Dokumentálás
  • Gépkarbantartás

Elvárások

  • Nyomdaiparban szerzett legalább 1 éves tapasztalat
  • Középfokú végzettség
  • 2 műszakos munkarend vállalása (12 órában)
  • Nyomdaipari gépmester végzettség előnyt jelent

Ajánlatunk

  • Alapbér + műszakpótlék
  • Bónuszlehetőség
  • Hétfőtől - Péntekig tartó munkavégzés
  • Munkaruha biztosítása
  • Bejárás támogatása
  • Távolról érkezőknek szállás biztosítása
  • Hosszútávú munkalehetőség, saját állományban!