OFSZET gépmester
Jászberény

Dolgozz modern nyomdaipari környezetben! Hivatkozási szám WHC01275

Jászberény Vissza OFSZET gépmester Dolgozz modern nyomdaipari környezetben! Hivatkozási szám WHC01275

Tovább a jelentkezéshez
Jászberényi partnerünk számára keresünk OFSZET gépmester munkatársakat!

Feladatok

  • Gépek megfelelő üzemeltetése
  • Színhelyesség és megfelelő festék terhelés beállítása
  • Beigazítás, nyomógép nyomatképének középre állítása a nyomathordozón
  • Dokumentálás
  • Gépkarbantartás

Elvárások

  • Nyomdaiparban szerzett legalább 1 éves tapasztalat
  • Középfokú végzettség 2 műszakos munkarend vállalása (12 órában)
  • Nyomdaipari gépmester végzettség előnyt jelent

Amit kínálunk

  • Alapbér + műszakpótlék,
  • Bónuszlehetőség,
  • Hétfőtől - Péntekig tartó munkavégzés,
  • Távolról érkezőknek szállás biztosítása,
  • Stabil, hosszútávú munkalehetőség,
  • Munkaruha az első naptól.
  • További információ: 30/214-1783.