Onsite projektasszisztens
Budapest

Hivatkozási szám WHCSZ129

Budapest Vissza Onsite projektasszisztens Hivatkozási szám WHCSZ129

Tovább a jelentkezéshez
Gyere, és légy egy szuper közösség tagja! A WHC Csoport Projektasszisztens munkatársat keres ukrán-magyar nyelvtudással!

Feladatok

  • Hirdetési és toborzási források felkutatása, használata, hirdetések készítése
  • Munkaerő kölcsönzési projektek lebonyolításának támogatása
  • Munkaerő toborzásban és kiválasztásban való részvétel
  • Kapcsolattartás a hivatalokkal
  • Napi szintű kapcsolattartás a munkavállalókkal
  • Csoportos tájékoztatók, tesztírások szervezésében való részvétel
  • Adminisztratív feladatok (munkavállalók be-, és kiléptetése, adatszolgáltatás a bérszámfejtők részére, cafeteria rendelés, dokumentumok nyilvántartása, naprakész kezelése, stb.)
  • Munkavállalók felmerülő munkaügyi/bérügyi kérdéseinek, problémáinak egyeztetésében és kezelésében történő részvétel

Elvárások

  • Jó kapcsolatteremtő képesség
  • Rugalmasság
  • Szorgalom
  • Önálló munkavégzés
  • Minimum középfokú végzettség
  • MS Office felhasználói szintű ismeretek
  • B kategóriájú jogosítvány
  • Ukrán nyelvtudás

Amit kínálunk

  • Versenyképes alapbért + cafeteriát + negyedéves bónuszokat
  • Izgalmas feladatokat: nem csak papírmunkád lesz ;)
  • Szuper csapatépítőket, fergeteges évzáró karácsonyi partyt
  • Tréningeket, szakmai képzéseket
  • Kötetlen munkarendet
  • Munkavégzés helye: Gödön fogsz dolgozni partnercégünknél