Öntőgépkezelő
Kisbér

Dolgozz általunk stabil háttérrel rendelkező fémipari partnerünknél! Hivatkozási szám WHC012083

Kisbér Vissza Öntőgépkezelő Dolgozz általunk stabil háttérrel rendelkező fémipari partnerünknél! Hivatkozási szám WHC012083

Szabad hétvégékre vágysz? Akkor dolgozz velünk!

Feladatok

  • Az adott termékek gyártása az előírt technológia szerint és a gyártási dokumentumoknak megfelelően
  • Az öntödei berendezések technológiai előírásainak betartása
  • Ellenőrzések végzése, minőségi követelmények betartása
  • A műveletekhez tartozó gyártáskísérő lapok megfelelő töltése

Elvárások

  • Pontos, precíz, önálló munkavégzés
  • Fizikai munkavégzés vállalása

Ajánlatunk

  • Cafeteria
  • Teljesítménybónusz
  • Széles körű céges buszjárat vagy bejárás támogatás
  • Hosszútávú munkalehetőség