Összeszerelő operátor
Győr

Modern munkakörnyezet, igény esetén céges buszjárat! Hivatkozási szám WHC0195

Győr Vissza Összeszerelő operátor Modern munkakörnyezet, igény esetén céges buszjárat! Hivatkozási szám WHC0195

Tovább a jelentkezéshez

Összeszerelőként rendelkezel munkahelyi tapasztalattal? Akkor nálunk a helyed! Jelentkezz most! Multinacionális győri autóipari partnercégünk termelésének növekedése miatt az alábbi pozícióba keresünk munkatársakat: összeszerelő operátor.

Feladatok

  • Nehézgépipari és személygépjárművek alkatrészeinek összeszerelése
  • Kézi és gépi összeszerelési feladatok elvégzése a munkautasítások alapján
  • Az egymásra épülő munkafolyamatok megismerése
  • A vállalati minőségpolitika, minőségügyi előírások követése
  • A munka során használt alkatrészek, anyagok minőség-ellenőrzése
  • A betanulási időszakot követően a munkafolyamatok önálló elvégzése

Elvárások

  • Minimum 8 ált. iskolai végzettség 1 vagy 2 műszakos munkarend vállalása
  • Jó kézügyesség, gyors, önálló munkavégzés

Amit kínálunk

  • 1 műszak esetén elérhető nettó kereset: 204.000 – 225.000 Ft
  • 2 műszak esetén elérhető nettó kereset: 218.000 – 245.000 Ft
  • Cafeteria: nettó 25.000 Ft / hó
  • Mozgóbér: 0-10 %
  • Műszakpótlék 18:00-22:00 30%
  • Kedvezményes melegétkezési lehetőség helyben (500 Ft / adag)
  • Munkába járás támogatása: autóval 15 Ft/km, busz- és vonatbérlet esetén 100%-ban, igény esetén céges buszjárat
  • Kiemelkedő vállalati sportolási , kulturális és szociális juttatási csomag
  • Magas technológiájú, rendezett, biztonságos munkakörnyezet