Összeszerelő operátor - Budapest IV. kerület
Budapest, IV. kerület

Bérezés nettó 180-200.000 Ft/hó Hivatkozási szám WHC0131

Budapest, IV. kerület Vissza Összeszerelő operátor - Budapest IV. kerület Bérezés nettó 180-200.000 Ft/hó Hivatkozási szám WHC0131

Tovább a jelentkezéshez
Budapest IV. kerületi elektronikai partnercégünkhöz ÖSSZESZERELŐ OPERÁTOR munkakörbe, keresünk ÚJ munkatársakat!

Feladatok

  • Termelésben való aktív részvétel
  • Fűtőbetétek kézi összeszerelése, és válogatása
  • Csoportvezető által megadott utasítások szerinti munkavégzés
  • Egyszerűbb gyártó gépek kezelése
  • Munkavégzéshez használt gépek tisztán tartása
  • Magas minőségbiztosítási elvek figyelembevétele

Elvárások

  • Általános iskolai végzettség
  • Precizitás és kézügyesség
  • Három műszakos munkarend vállalása (H-P, szabad hétvégékkel)
  • Monotónia tűrés

Amit kínálunk

  • Harmadik hónaptól teljesítményalapú bónusz,
  • Akár azonnali munkakezdés
  • Mentor program, a gyorsabb betanuláshoz
  • Kulturált KLIMATIZÁLT rendezett munkakörnyezet,
  • Korrekt vezetők, és segíőkész kollégák
  • Hosszú távú munkalehetőség,