Pénztáros DIÁKmunka
Győr és környéke

Dolgozz hétvégente! Hivatkozási szám WHC02208

Győr és környéke Vissza Pénztáros DIÁKmunka Dolgozz hétvégente! Hivatkozási szám WHC02208

Tovább a jelentkezéshez
Élelmiszeripari partnercégünk számára Pénztáros diákokat keresünk hétvégi munkavégzésre győri és Győr környéki üzletekbe!

Feladatok

  • Kasszázás
  • Árufeltöltés
  • Pakolás

Elvárások

  • 18. életév betöltése nappali tagozatos aktív/passzív hallgatói jogviszony
  • Mebízhatóság

Amit kínálunk

  • Munkalehetőség az alábbi településeken: Abda Ács Ászár Győr Győrújbarát Győrzámoly Komárom Lébény Mosonmagyaróvár Tét
  • Bér: Szombat: Br. 1211 Ft/óra Vasárnap Br. 1517 Ft/óra