PLC programozó
Győr

Fejlődési lehetőség, vonzó kihívások! Hivatkozási szám WHCSZ143

Győr Vissza PLC programozó Fejlődési lehetőség, vonzó kihívások! Hivatkozási szám WHCSZ143

Tovább a jelentkezéshez
  • Győrben található, gépalkatrész gyártó partnercégünkhöz keresünk PLC PROGRAMOZÓ pozícióra munkatársat.

Feladatok

  • Műszaki egyeztetések a projektvezetővel
  • Helyszíni felmérés a vevőnél
  • Automatizált gépek, egyedi berendezések programozása, tesztelése, üzembe helyezése (Siemens és/vagy Omron)
  • Javítások, karbantartás támogatása
  • Új technológiák megismerése és gyakorlati alkalmazása
  • Kapcsolattartás az együttműködő partnerekkel
  • Kapcsolódó műszaki dokumentációk elkészítése

Elvárások

  • Villamosmérnöki/Mechatronikai végzettség
  • Siemens Step7, Siemens TIA portál, WinCC Flexible 2008 szoftverek ismerete
  • Utazási hajlandóság a telephelytől eltérő munkahelyen történő munkavégzésre
  • Legalább alapfokú angol nyelvtudás
  • Terhelhetőség és túlóra vállalás
  • Tanulási hajlandóság

Amit kínálunk

  • Stabil, biztos munkahely
  • Versenyképes fizetés
  • Cafeteria
  • Szakmai fejlődés
  • Azonnali munkakezdés
  • Képzések támogatása