Projektasszisztens
Budapest

Változatos munkára vágysz, szívesen foglalkozol emberekkel, de közben az íróasztal mögött is jól érzed magad? Akkor ez a Te pozíciód! Hivatkozási szám WHCSZ10797

Budapest Vissza Projektasszisztens Változatos munkára vágysz, szívesen foglalkozol emberekkel, de közben az íróasztal mögött is jól érzed magad? Akkor ez a Te pozíciód! Hivatkozási szám WHCSZ10797

A Kincentric Legjobb munkahely 2020 díjas WHC Csoport Projektasszisztens munkatársat keres saját csapatába, Budapestre.

Feladatok

  • Munkaerő kölcsönzési projektek lebonyolításának támogatása
  • Munkaerő toborzásban és kiválasztásban való részvétel
  • Kapcsolattartás a hivatalokkal
  • Napi szintű kapcsolattartás a munkavállalókkal
  • Csoportos tájékoztatók, tesztírások szervezésében való részvétel
  • Adminisztratív feladatok (munkavállalók be-, és kiléptetése, adatszolgáltatás a bérszámfejtők részére, cafeteria rendelés, dokumentumok nyilvántartása, naprakész kezelése stb.)
  • Munkavállalók felmerülő munkaügyi/bérügyi kérdéseinek, problémáinak egyeztetésében és kezelésében történő részvétel

Elvárások

  • Motivált, lelkes személyiség
  • Pontosság és precizitás
  • Jó kapcsolatteremtő képesség
  • Rugalmasság
  • Minimum középfokú végzettség
  • MS Office felhasználói szintű ismeretek
  • B kategóriájú jogosítvány, vezetői tapasztalat

Ajánlatunk

  • Versenyképes alapbért + cafeteriát + negyedéves bónuszokat
  • Céges laptopot, telefont
  • Izgalmas feladatokat
  • Támogató munkahelyi környezetet
  • Tréningeket, szakmai képzéseket
  • Szuper csapatépítőket, fergeteges évzáró karácsonyi partyt