Szeged

Projektvezető (diákmunka-szolgáltatás)

Hivatkozási szám WHCSZ119

Szeged Vissza Projektvezető (diákmunka-szolgáltatás) Hivatkozási szám WHCSZ119

Tovább a jelentkezéshez
Ha pörgős munkára vágysz, szívesen foglalkozol emberekkel, de közben az íróasztal mögött is jól érzed magad, ez egy remek lehetőség Számodra! A Kincentric Legjobb Munkahely 2020 díjas WHC Csoport saját csapatába keres Projektvezetőt diákmunka-szolgáltatás területre, Szegedre.

Feladatok

  • Rendszeres kapcsolattartás a partnerekkel, diákokkal, oktatási intézményekkel
  • Beérkező munkaerőigény kezelése
  • Hirdetések feladása
  • Toborzás-kiválasztási folyamatokban való aktív részvétel
  • Bérszámfejtéssel, számlázással kapcsolatos feladatok
  • Riportok, kimutatások készítése

Elvárások

  • Minimum középfokú végzettség
  • Felhasználói szintű számítógépes ismeretek
  • B kategóriás jogosítvány
  • Kiváló kommunikációs képesség, szervezőkészség
  • Proaktivitás
  • Önálló munkavégzés
  • Ügyfélorientált szemléletmód

Amit kínálunk

  • Versenyképes alapbért + cafeteriát + negyedéves bónuszokat
  • Céges laptopot, telefont
  • Izgalmas feladatokat: nem csak papírmunkád lesz
  • Rugalmas munkaidőt
  • Tréningeket, szakmai képzéseket
  • Szuper csapatépítőket, fergeteges évzáró karácsonyi partyt ????