Quality Engineer
Kecskemét vonzáskörzete

Hivatkozási szám WHCSZ11406

Kecskemét vonzáskörzete Vissza Quality Engineer Hivatkozási szám WHCSZ11406

Kecskemét közvetlen vonzáskörzetében elhelyezkedő vezető elektronikaipari gyártópartnerünk részére keresünk, tapasztalt Minőségügyi Mérnök munkatársat angol nyelvtudással.

Feladatok

  • A cég minőségirányítási rendszerének felügyelete a széria és a minta-gyártásban, a minőségirányítási vezető, valamint az ügyvezető által kitűzött minőségi célok megvalósítása.
  • Prezentációk készítése minőségügyi témákban.
  • A széria- és a mintagyártás folyamatos ellenőrzése, a vevői ill. a szabványi előírásoknak megfelelően.
  • Részt vesz a termékbevezetési folyamatban támogatva a projekt munkáját. (PPAP dokumentáció elkészítése)
  • Nem megfelelő termékek zárolása, utómunkák, válogatási akciók koordinálása és felügyelete.
  • Vevői reklamációk kezelése.
  • 8D meetingek szervezése és lebonyolítása.
  • Vevői auditokon való részvétel.
  • Köteles ismerni az előírt vizsgálatokra vonatkozó utasításokat, szabályzatokat, folyamatokat.
  • Elkészíti a szériagyártáshoz szükséges dokumentációkat.
  • Napi kommunikáció a vevővel.
  • A vevői elvárások ismerete és érvényesítése.

Elvárások

  • Mérnöki végzettség
  • Tapasztalat releváns területen
  • Angol kommunikációképes nyelvtudás

Ajánlatunk

  • Cafeteria
  • Törzsidő (9:00-14:00 között)
  • Bejárás támogatása
  • Fejlődési lehetőség
  • Nemzetközi háttér