Quality intern
Budapest vonzáskörzete

Szerezz releváns tapasztalatot már diákként! Hivatkozási szám WHC02622

Budapest vonzáskörzete Vissza Quality intern Szerezz releváns tapasztalatot már diákként! Hivatkozási szám WHC02622

Tovább a jelentkezéshez

Partnerünk magyar vállalat, mely több mint 120 éves múltra tekint vissza a világítástechnika és villamosítás terén. A világítástechnika minden területén szeretnének kimagaslót alkotni. Egyedi és innovatív LED-es megoldásokat nyújtanak ügyfeleik számára beltéri és kültéri világítás területén. Az ipari világítástechnika területén is az eltérő igényekre specializált energiahatékony és emberközpontú megoldásokat terveznek.

Feladatok

  • Vevői panaszok figyelése és kezelése, ügyféltámogatás
  • Minőségi intézkedések támogatása ügyfeleink minőségi követelményeinek jobb megértése érdekében
  • Konferenciahívások és találkozók szervezése
  • Műszaki és minőségi jelentések készítése
  • Szükség esetén az ügyfelek meglátogatása, helyszíni problémamegoldás

Elvárások

  • Nappali tagozatos hallgatói jogviszony (aktív vagy passzív)
  • Folyamatban lévő gépész, villamos mérnök tanulmányok
  • Erős háttér fizika, elektronika, anyagtudomány, mechanika területen
  • Magabiztos angol nyelvtudás
  • Kiváló számítógépes ismeretek (MS Office)
  • Jogosítvány
  • Heti min. 24 óra vállalása

Amit kínálunk

  • Tanulmányokhoz illeszthető munkaidő
  • Szuper csapat, multinacionális környzet
  • Home office lehetőség
  • Könnyen megközelíthető munkahely - Budapest, IV. kerület (irodai munkavégzés)
  • Br. 1259 Ft-os órabér
  • Szakdolgozati témalehetőség
  • Hosszútávú diákmunka