Raktár és szállítmányozási vezető
Szombathely

Állj a Raktár és a szállítmányozási csapat élére! Hivatkozási szám WHCSZ9424

Szombathely Vissza Raktár és szállítmányozási vezető Állj a Raktár és a szállítmányozási csapat élére! Hivatkozási szám WHCSZ9424

Tovább a jelentkezéshez
Partnerünk Vas megye egyik legjelentősebb ipari/gyártási szereplője, meghatározó munkáltatója a környéknek. Stabil, nemeztközi gazdasági háttér biztosítja a hosszútávú munkalehetőséget.

Feladatok

  • Raktár tevékenységének megszervezése, irányítása, ellenőrzése,
  • Költséggazdálkodással kapcsolatos feladatok koordinációja,
  • Be- és kitárolási adminisztrációs folyamatok és a készletek nyilvántartásának ellenőrzése,
  • Anyagkönyvelés irányítása,
  • Leltárak irányítása és részletes kiértékelése,
  • Terület tevékenységének folyamatos fejlesztése,
  • Anyagáramlási folyamatok optimalizálása,
  • Szállítmányozási csoport irányítása, felügyelete,
  • Szállítási költségek elemzése, optimalizálása,
  • Termékdíjjal kapcsolatos feladatok irányítása,
  • Projektekek hatékony koordinációja,
  • SAP bevezetésének támogatása,
  • Kapcsolattartás hatóságokkal, szakmai szervezetekkel, szolgáltatókkal.

Elvárások

  • Felsőfokú logisztikai szakirányú végzettség,
  • Termelő vagy logisztikai vállalatnál szerzett többéves raktárgazdálkodási és vezetői tapasztalat,
  • Nemzetközi szállítmányozási gyakorlat,
  • Tárgyalóképes német nyelvtudás,
  • Határozott fellépés, vevő orientáltság,
  • Jó kommunikációs készség,
  • Jó szervező és problémamegoldó képesség,
  • Számítógép kezelői ismeretek (MS Office, raktárkezelői program),
  • Vállalatirányítási rendszerek (SAP) ismerete.

Amit kínálunk

  • Széleskörű dolgozói juttatási csomag,
  • Versenyképes alapbér + mozgóbér + éves jutalmak,
  • Lakhatási támogatás (vidéki pályázók részére),
  • Szakmai tréningek és előrelépési lehetőség vállalatcsoporton belül.