Raktári adminisztrátor
Biatorbágy

2 műszak 8 órában Hivatkozási szám WHC01363

Biatorbágy Vissza Raktári adminisztrátor 2 műszak 8 órában Hivatkozási szám WHC01363

Biatorbágyi logisztikai iparágban vezető szerepet betöltő Partnerünk részére várjuk a jelentkezéseket raktári adminisztrátor pozícióra.

Feladatok

  • A beérkező szállítmányok dokumentumainak kezelése, ha szükséges címkenyomtatás és rögzítése a raktári DF rendszerben,
  • Csomagolási dokumentumainak kezelése, átadása és kezelése a DF rendszerében,
  • WP területen a gyártási terv alapján a rendelések kezelése a DF rendszerben, munkaidő rögzítése a TABR-ben,
  • Operációs riportok elkészítése

Elvárások

  • Középfokú végzettség
  • Felhasználói szintű számítógépes ismeretek
  • Precizitás
  • Önálló munkavégzés
  • Stressztűrés

Ajánlatunk

  • Versenyképes bérezés (br.330.000.-)
  • Műszakpótlék: délután 15%
  • Jelenléti bónusz bruttó 80.000Ft
  • Cafeteria (br.37.500Ft)
  • Teljesítményhez kötött célprémium
  • Stabil munkahely