Raktári kiszedő
Üllő

Céges buszjárat, br. 270.000 Ft, Cafetéria: 15.000 Ft, Teljesítménybónusz 5-10%, Hivatkozási szám WHC011519

Üllő Vissza Raktári kiszedő Céges buszjárat, br. 270.000 Ft, Cafetéria: 15.000 Ft, Teljesítménybónusz 5-10%, Hivatkozási szám WHC011519

Feladatok

  • Alkatrészek összekészítése és leszámolása
  • Csomagok kiszedése és előkészítése
  • Alkatrész lista ellenőrzése
  • Csomagok átszállítása kézi raklapemelővel (nem szükséges jogosítvány)
  • Emelés
  • Csomagok csoportosítása
  • Csomagok átadása, ellenőrzése

Elvárások

  • Jó számolási készség
  • Precizitás, pontos munkavégzés
  • Monotonitástűrés

Ajánlatunk

  • 2 műszak (Műszakok: 06:00-14:00, 14:00-22:00)
  • alapbér: br. 270.000 Ft
  • Cafetéria: 15.000 Ft
  • Bónusz: fix 5%, de 10% elérhető
  • Céges buszjárat: Budapest: Déli P.u., Szabadkai úti megálló, Kossuth Lajos u, Baross u. Pestszentlőrinc, Rákoskeresztúr, Péteri, Inárcs, Gyál, Vecsés, Üllő, Nagykáta, Sülysáp, Úri, Bénye, Monor, Cegléd, Ceglédbercel, Pánd, Káva, Monorierdő, Felsőnyáregyháza, Csévharaszt
  • Medicover Coral Light egészségbiztosítási csomag
  • Korszerű munkakörnyezet