Raktáros
Biatorbágy

Raktáros

2 műszak 8 órában azonnali kezdéssel Hivatkozási szám WHC011306
Raktáros

Biatorbágy Vissza Raktáros 2 műszak 8 órában azonnali kezdéssel Hivatkozási szám WHC011306

Tovább a jelentkezéshez

Jelentkezz biatorbágyi telephelyű Partnerünkhöz Raktáros pozícióra.

Feladatok

  • Kiszedési tervnek megfelelően az áru összekészítése, címkézése
  • Az összekészített áru előírásoknak megfelelő lefóliázása
  • Raktárrend fenntartása

Elvárások

  • Minimum alap képzettség
  • 18. életévét betöltötte
  • 2 műszak vállalása

Amit kínálunk

  • Versenyképes fizetés (br.1609Ft/óra)
  • Műszakpótlékok: délután 15%
  • Jelenléti bónusz: nettó 15.000Ft
  • Cafeteria (br.37.500Ft)
  • Stabil munkahely
  • Céges buszjárat Budapest, Tatabánya és Felcsút irányából