Raktáros
Győr

Raktáros

1 műszak Hivatkozási szám WHC01673
Raktáros

Győr Vissza Raktáros 1 műszak Hivatkozási szám WHC01673

Győri partnercégünk részére magyar targoncavezetői engedéllyel rendelkező munkavállalót keresünk RAKTÁRI pozícióba

Feladatok

  • kamionra fel- és lepakolás
  • raktáron belüli kézi anyag mozgatás
  • beérkező áruk átvételében és ellenőrzésében való részvétel készáru előkészítése,
  • raklapok fóliázása termékek kézzel történő leszedése előkészítés után targoncával történő raktárba szállítás

Elvárások

  • 1 műszakos munkarend vállalása
  • érvényes, magyar targoncás jogosítvány (3324, 3312)
  • hasonló munkakörben szerzett tapasztalat

Ajánlatunk

  • Bejelentett munkaviszony
  • Versenyképes bérezés (alapbér + bónusz + cafeteria)