Raktáros diákmunka Keszthelyen
Keszthely

Túlóra lehetőség! Hivatkozási szám WHC02561

Keszthely Vissza Raktáros diákmunka Keszthelyen Túlóra lehetőség! Hivatkozási szám WHC02561

Tovább a jelentkezéshez

Ital-, élelmiszer-, friss- és vegyiáru forgalmazásával foglalkozó partnerünk számára keresünk nappali tagozatos diákokat raktári komissiózó pozícióra Keszthelyen.

Feladatok

  • rendelések összeállítása egy lista alapján
  • áru pakolás, raktári tevékenységek
  • 1 műszakban való munkavégzés (7:00-15:30-ig)

Elvárások

  • jó fizikum
  • logikus gondolkodás

Amit kínálunk

  • br. 1050 Ft/óra
  • bejárás támogatás
  • túlóra lehetőség