Celldömölk

Raktáros-HUN0112

Targoncások figyelem! Hivatkozási szám WHC01152

Celldömölk Vissza Raktáros-HUN0112 Targoncások figyelem! Hivatkozási szám WHC01152

Tovább a jelentkezéshez
Élelmiszeripari, gyártó partnercégünk részére keresünk kollégát RAKTÁROS munkakörbe.

Feladatok

Munkautasítások betartása Alapanyagok be- és kivételezése, előkészítése a gyártás részére Készáru tárolása és előkészítése a kiszállításhoz Kartonok géppel történő felállítása

Elvárások

Új típusú három kategóriára érvényes targonca vezetői engedély (gyalog kíséretű, vezető üléses, vezető állásos) Raktározási területen szerzett tapasztalat Számítógépes ismeretek Önálló munkavégzés, terhelhetőség, megbízhatóság 2 műszakos 8 órás munkavégzés (DE,DU)

Amit kínálunk

Versenyképes fizetés, Béren kívüli juttatások / Cafetéria Prémium rendszer Céges buszjárat Szakmai fejlődés