Recepciós gyakornok - X. kerület
Budapest - X. kerület

Dolgozz velünk és legyél Te irodánk arca! Hivatkozási szám WHC021518

Budapest - X. kerület Vissza Recepciós gyakornok - X. kerület Dolgozz velünk és legyél Te irodánk arca! Hivatkozási szám WHC021518

Partnerünk több ezer építőipari gép és eszköz egyre bővülő körét kínálja ügyfélköre számára! Csatlakozz te is csapatukhoz és légy részese a siker felé vezető útnak!

Feladatok

  • Bejövő posta feldolgozása, iktatása
  • Ügyfelek tájékoztatása, útbaigazítása
  • Vendégek tárgyalóba kisérése – kávé főzése alkalom szerint
  • Ügyfelek adott területre való kapcsolása vagy illetékes mobilszám kiadása
  • Csomagok átvétele
  • Tárgyalók foglalása, foglalások kezelése
  • Ebéd rendelése, átvétele és fizetése, tréningekre, megbeszélésekre

Elvárások

  • Nappali tagozatos hallgatói jogviszony (aktív vagy passzív)
  • Napi 6 órás munkavégzés
  • Precíz hozzáállás

Ajánlatunk

  • Br. 1500 Ft-os órabér (25 év alatt nettó)
  • Támogató csapat
  • Kellemes irodai hangulat
  • Azonnali kezdés