Recruiter gyakornok - XIII. kerület
Budapest - XIII. kerület

Alapozd meg a jövődet nálunk! Hivatkozási szám WHC021482

Budapest - XIII. kerület Vissza Recruiter gyakornok - XIII. kerület Alapozd meg a jövődet nálunk! Hivatkozási szám WHC021482

Partnerünk a kritikus adminisztratív szolgáltatások vezető szolgáltatója, amely világszerte segíti ügyfeleit a befektetésekben és a biztonságos működésben. Jogi, pénzügyi és munkavállalói ügyintézést biztosít.

Eredményorientált fiatal szakembert keresünk, aki tehetségszerzésben (TA) szeretne tapasztalatot szerezni. Ebben a munkakörben támogatni fogja TA csapatunkat az egész délkelet-európai régióban.

Feladatok

  • Szoros együttműködés a toborzókkal, a szerepkörök követelményeinek egyeztetése
  • Jelöltek proaktív felkutatása különböző csatornákon keresztül
  • A különböző pozíciókra megfelelő készségekkel rendelkező jelöltekből álló erős hálózat létrehozása és bővítése
  • Jelöltek képességeinek, készségeinek feltérképezése, tapasztalatok és ismeretek megfelelősége a pozíciókövetelmények szempontjából
  • Szükség esetén megfelelő jelentéseket és trendelemzés nyújtása

Elvárások

  • Nappali tagozatos hallgatói jogviszony (aktív vagy passzív)
  • Minimum heti 20 óra vállalása
  • Aktív angol nyelvtudás szóban és írásban
  • Microsoft Office alkalmazások ismerete
  • Analitikus típus vagy és képes vagy multitaskingra

Ajánlatunk

  • Br. 1495 Ft/óra (25 év alatt nettó)
  • Kellemes munkahelyi légkör
  • Hosszútávú munkalehetőség
  • Modern irodai környezet
  • Rugalmas munkaidőbeosztás, iskolához illeszthető munkaidő