Robotics Intern
Budapest 11. kerülete

Dolgozz IT területen már diákként! Hivatkozási szám WHC02831

Budapest 11. kerülete Vissza Robotics Intern Dolgozz IT területen már diákként! Hivatkozási szám WHC02831

Partnerünk a világ egyik vezető automatizációs megoldásokat nyújtó vállalata. IT csapatuk keresi új diák gyakornokát.

Feladatok

  • Working on student topics of R&D Mobile Robotics Department, in the areas of:
  • Computer Vision
  • Micro Services
  • Hardware Integration
  • Component Evaluation
  • Simulation

Elvárások

  • Folyamatosban lévő szoftvermérnöki vagy bármilyen kapcsolódó műszaki mérnöki egyetemi tanulmányok
  • Nappali tagozatos hallgatói jogviszony
  • Legalább heti 24 órában, legalább 6 hónapig
  • C++, Java vagy C# programozói nyelv ismerete
  • Jó problémamegoldó képesség
  • Önálló és csapatban való munkavégzés képessége

Ajánlatunk

  • Bruttó 1500 Ft/óra
  • Home Office lehetőség
  • Kétnyelvű munkakörnyezet
  • Nemzetközi projektek
  • Rugalmas munkaidő
  • Hosszútávú diákmunka lehetőség