Home office (országosan bárhonnan)

SAP szakértő (FI és CO modul)

NEMZETKÖZI KÖRNYEZET, SAP BEVEZETÉS, FEJLESZTÉS! Hivatkozási szám WHCSZ117

Home office (országosan bárhonnan) Vissza SAP szakértő (FI és CO modul) NEMZETKÖZI KÖRNYEZET, SAP BEVEZETÉS, FEJLESZTÉS! Hivatkozási szám WHCSZ117

Tovább a jelentkezéshez
Az SAP szakértő pozíció betöltése akkor sikeres, ha jelöltünk bárhonnan az országból PÉNZÜGY és KONTROLLING modulokhoz kapcsolódó szakmai ismerettel, folyékony ANGOL kommunikációval rendelkező SENIOR kolléga (minimum 3 év releváns tapasztalat)!

Feladatok

  • Az IT támogató csapat tagjaként SAP pénzügyi és kontrolling modul bevezetésnek koordinálása a külföldi leányvállalatoknál,
  • Kapcsolattartás a pénzügyi és kontrolling részleggel, teljeskörű problémamegoldás az SAP-t érintő kérdésekben
  • Az új SAP-specifikus projektek értékelése, követése a folyamat egészében.

Elvárások

  • Felsőfokú végzettség (preferáltan: informatikai, esetleg pénzügyi vonalon),
  • Folyékony aktív, ANGOL nyelvtudás (előny, de nem feltétel a német nyelvtudás használata is),
  • SAP bevezetésében szerzett tapasztalat (előny, de nem feltétel a nemzetközi SAP bevezetésében való tapasztalat),
  • FI és CO modulokhoz kapcsolódó stabil szakmai ismeretek,
  • Projektmenedzsmentben való jártasság,
  • Pontosság, precizitás, kiváló kommunikációs készség, stressztűrő képesség.
  • Partnerünk székhelye: Zalaegerszeg

Amit kínálunk

  • Teljes home office lehetőség, tehát az országból bárhonnan betölthető a pozíció.
  • A hatékony betanulási időszak alatt preferált heti 1-2 alkalommal a zalaegerszegi székhelyre látogatni!
  • Az alapbéren túl cafeteria, különféle támogatások, juttatások, az esetleges munkába járáskor annak támogatása.
  • Modern munkakörnyezetben, folyamatos fejlesztésekkel, folyamatos fejlődési és szakmai továbbképzési lehetőségekkel kínálunk hosszútávú munkalehetőséget!