Sastavljač elemenata, rukovalac mašinom
Győr

Lak fizički posao u fabrici igračaka! Hivatkozási szám WHC01726

Győr Vissza Sastavljač elemenata, rukovalac mašinom Lak fizički posao u fabrici igračaka! Hivatkozási szám WHC01726

Tovább a jelentkezéshez
Čekamo prijavu naše nove koleginice za lagan fizički rad! Tražimo nove pouzdane koleginice u kolegijalnu atmosferu za našu kompaniju-partnera u industriji igračaka! (operater u proizvodnji)

Feladatok

Montaža /farbanje modela železnica, elemenata igračaka i njihovih dodataka, kako ručno, tako i uz pomoć raznih mašina za farbanje Kontrola kvaliteta Finalizacija proizvoda (operater u proizvodnji) Brušenje Rukovanje mašinama

Elvárások

Najmanje 8 razreda osnovnog obrazovanja Uspešan probni rad na dan prijema kompanije Dobri rezultati na testu zdravstvene sposobnosti Dobar vid, spretnost Rad u 2 ili 3 smene

Amit kínálunk

„Kafeterija“ sistem Naknada zarade ( premije) Stabilni i prijatni uslovi rada Na zahtev besplatan smeštaj