Senior HR Projektvezető
Szombathely

Ha pörgős munkára vágysz, szívesen foglalkozol emberekkel, de közben az íróasztal mögött is jól érzed magad, ez egy remek lehetőség Számodra! Hivatkozási szám WHCSZ11208

Szombathely Vissza Senior HR Projektvezető Ha pörgős munkára vágysz, szívesen foglalkozol emberekkel, de közben az íróasztal mögött is jól érzed magad, ez egy remek lehetőség Számodra! Hivatkozási szám WHCSZ11208

A négyszeres Kincentric Legjobb Munkahely díjas WHC Csoport Senior HR Projektvezetőt keres saját csapatába, Szombathelyre.

Feladatok

  • Munkaerő kölcsönzési projektek lebonyolítása, kezelése
  • Munkaerő toborzása és kiválasztása
  • Kapcsolattartás a partnerekkel
  • Napi szintű kapcsolattartás a munkavállalókkal
  • Csoportos tájékoztatók, tesztírások szervezésében való részvétel
  • Adminisztratív feladatok (munkavállalók be-, és kiléptetése, bérszámfejtés előkészítése, cafeteria rendelés, számlázás előkészítése stb.)
  • Munkavállalók felmerülő munkaügyi/ bérügyi kérdéseinek, problémáinak egyeztetésében és kezelésében történő részvétel

Elvárások

  • Minimum középfokú végzettség
  • Munkaügyi területen szerzett tapasztalat
  • Kommunikációs szintű angol nyelvtudás
  • Pozitív, feladatorientált, nyitott személyiség
  • Rugalmasság, terhelhetőség
  • Csapatszellem
  • Kiváló kommunikációs képesség, szervezőkészség
  • MS Office felhasználói szintű ismeretek
  • B kategóriás jogosítvány, vezetési tapasztalat

Ajánlatunk

  • Vidám, együttműködő csapat tagja leszel
  • Betanulásodat szakmai mentorok segítik
  • Alapbéren felül cafeteria juttatásokat, belső szabályzatunk alapján negyedéves bónuszt biztosítunk
  • Céges laptopot, telefont kapsz egyéni használatra is
  • Munkaidőd rugalmas, van lehetőséged Home Office-ra
  • Támogató munkahelyi környezet vár
  • Készségfejlesztő tréningeken gyarapíthatod a tudásodat