Senior könyvelő
Biatorbágy

Hivatkozási szám WHCSZ6085

Biatorbágy Vissza Senior könyvelő Hivatkozási szám WHCSZ6085

Multinacionális, speciális vegyi anyagok gyártásával és értékesítésével foglalkozó partnercégünk számára keresünk munkatársat Senior Könyvelő pozícióba.

Feladatok

Adóbevallások elkészítése, ellenőrzése és benyújtása A havi, negyedéves és éves zárási feladatokban való részvétel Számlák, tárgyi eszközök, vegyes tételek könyvelése Kintlévőségek kezelése a kijelölt partnereknél Egyéb felmerülő pénzügyi feladatok ellátása

Elvárások

Regisztrált mérlegképes könyvelői képesítés Legalább 3-5 éves szakmai tapasztalat könyvelés területén Legalább középfokú angol nyelvtudás Magabiztos Excel, és SAP ismeret Önállóság, pontosság, precizitás Megbízható, lojális személyiség

Ajánlatunk

Versenyképes fizetés és juttatási csomag Szakmai fejlődési lehetőség Színes, multinacionális környezet Stabil, piacvezető háttér